« Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся,бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння. Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений. »
до римлян 10:9, 10, 13